Registreeri

Oled registreeritud!

Veebiseminari lingi saadame Sulle e-mailile.
Jaga sotsiaalmeedias:
Oops! Something went wrong. Please check the info you entered.
Tasuta veebiseminar
23.5.2023
-
kell
10:00

Uku uus ajastu: Vabadus teha vähem

Vaata veebiseminari

Veebiseminar

Uku uus ajastu: Vabadus teha vähem

Oops! Something went wrong. Please check the info you entered.
Veebiseminar

Uku uus ajastu: Vabadus teha vähem

Uku suursündmusel:

Check Ikoon
Avalikustame aasta kõige põnevama uuenduse (uus äpp!)
Check Ikoon
Tutvustame kauaoodatud rakendust, mis kohe-kohe valmib
Check Ikoon
Näitame kuidas teha vähem ja jõuda rohkem

23. mail tutvustame aasta suurimat uuendust - uut tööriista, mida oleme juba mõnda aega usinalt loonud. Lisaks räägime, mida põnevat sel aastal veel Sinu jaoks teeme. 

Kõik uuendused toome ellu eesmärgiga anda sulle vabadust. Vabadust teha vähem manuaalseid ja aeganõudvaid ülesandeid, sest nii saad keskenduda rohkem olulisele - olla oma klientidele, kolleegidele ja perele lähemal. 

Oleme nii elevil, et saame sulle kõigest sellest peagi rääkida. Üritusel tutvustame Sulle kõiki uusi innovatsioone, alustades uutest tööriistadest kuni praktilise tehisintellektini. Ees on põnevad ajad! Pane end kirja ja saa osa!

Esineja

Triin Rast on Uku digiteerimise spetsialist ja müügijuht, kes tunneb peensusteni kõiki Uku nippe ja trikke. Samuti tunneb ta läbi ja lõhki raamatupidajate igapäevatööd ning on aidanud kümnetel ettevõtetel raamatupidamise protsesse efektiivsemaks ja läbipaistvamaks muuta.

Jaanus Lang on Uku tehnoloogiajuht ja kaasasutaja. Jaanusel on üle 25-aastane kogemus tarkvara arenduses, mille jooksul on ta loonud nii CRM, ERP kui ka SaaS süsteeme. Kõige keerulisemad lahendused Ukus on loodud just tema poolt.

Rain Allikvee on Uku disainer ja kaasasutaja. Rainil on üle 25-aastane kogemus tarkvara disainimises. Tänu talle on Ukut mugav kasutada ja silmale ilus vaadata. Uute ja innovaatiliste lahenduste taga on tihti just Raini lennukas visioon.

Autori Pilt
Uku
getuku.ee
Oled valmis töötama targemalt?

Oleme Sulle igal sammul abiks ja Uku on 14 päeva tasuta

Vaate veel veebiseminare

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.