Veebiseminar: 26. jaanuar 11:00

Uku + SmartAccounts Automatiseerimise võimalused raamatupidamises

Veebiseminaril saad teada

Check Ikoon
Raamatupidamise automatiseerimise parimatest võimalustest
Check Ikoon
Mida Uku ja SmartAccountsi integratsioon tähendab ja kuidas see tööle panna
Check Ikoon
Kuidas automatiseerida kuu kokkuvõtteid
Check Ikoon
Miks ja kuidas kliendi kokkuleppeid automaatselt monitoorida
Check Ikoon
SmartAccountsi nipid, mille abil veelgi targemalt töötada

Esinejad

Pilt Triinust
Triin Rast
Digitaliseerimise spetsialist
Triin Rast on Uku digiteerimise spetsialist ja müügijuht, kes tunneb peensusteni kõiki Uku nippe ja trikke. Samuti tunneb ta läbi ja lõhki raamatupidajate igapäevatööd ning on aidanud kümnetel ettevõtetel raamatupidamise protsesse efektiivsemaks ja läbipaistvamaks muuta. Triinul on pea 4-aastane Uku juurutamise kogemus ning veebiseminaril jagab ta oma teadmiseid ja kogemusi ka sinuga.
Pilt Triinust
Kätlin Nuus
Raamatupidamine I Turundus
Kätlin Nuus liitus SmartAccountsiga 9 aastat tagasi, mil ta asus kasutajaid klienditoes konsulteerima. Pikk kogemus klientide toetamisel on andnud hea ülevaate klientide vajadustest ja soovidest, sest enamik rakenduses tehtud täiendustest on alguse saanud just klienditoes üles kerkinud küsimusest. Tänasel päeval tegeleb Kätlin muuhulgas sellega, et mõnusa tarkvara kõrval jõuaks kogu vajalik info - uuendused, artiklid erinevatel teemadel ning abimaterjalid - ka kasutajateni.
Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.