Mugav, lihtne ja ilus

Tööhaldustarkvara

Uku sobib nii üksikutele tööhuntidele kui suurele tiimidele, kus on kõik olulised tööriistad, mida vajad aja, tööde ja klientide haldamiseks.
Pildil Uku Töölaud
Uku Logo

Uku on sinu kaasaegne abiline

Uue funktsionaalse ja ilusa tööriista abil juhid oma meeskonda, planeerid töid ja hoiad töövool silma peal ilma suurema peavaluta.
Probleemivaba

Tööhaldus

Kõik, mida vajad tööde planeerimiseks ja ülevaate saamiseks
Kõik tööd on ühes kohas
Kiire uute ülesannete sisestamine
Lihtsasti seadistatav korduvülesannete plaan. Loob ülesandeid teatud nädalapäevadele või korra kuus, kvartalis, aastas.
Pilt Uku Tööhaldusest

Automatiseeritud ülesanded

Korduvülesannete mallide ning tööplaanidega saad töö standardiseerida ja edaspidi saadab Uku ülesanded ise õigel ajal õige inimese töölauale.

Tööde haldus

Uku kuvab ülesanded töölauale ja kalendrisse siis, kui on õige aeg nendega tegeleda. Vajadusel saab pearaamatupidaja või juht kiirelt ülevaate kas tööd on ajakavas.

Tiimi koostöö

Uku muudab puhkuse asendamise ning töötajate vahetumise sujuvaks. Suuna ülesanne kolleegile ja lisa selle juurde manuseid või kommentaare, et vajalik info oleks ühes kohas.

Kliendihaldus

Sisesta iga kliendi profiilile just need andmed, mis on sinu jaoks olulised. Kogu info on mugavalt imporditav ja eksporditav, et andmed oleks alati kättesaadavad.

Aja mõõtmine

Ukus on aja mõõtmine sõltuvusttekitavalt lihtne. Mõõda aega stopperiga või sisesta käsitsi  - ka väikseimad töölõigud saavad mugavalt märgitud.

Produktiivsuse analüüs

Ukust saad ülevaate ajakasutusest nii klientide, ülesannete kui töötajate lõikes. Enneta pudelikaelu, optimeeri protsesse ja tõsta kasumlikkust.

E-kirjade haldus

E-kirjade rakendusega on kliendisuhtlus kiire, lihtne ja professionaalne. Rakendusega võidad keskmiselt 8 tundi kuus. Automatiseeri e-kirjad ja suurenda töö efektiivsust.

Kliendi kokkulepete monitooring

Hoia töömahtudel silm peal ja tegutse kasumlikult. Uku annab sulle ise märku, kui kliendile tehtav töö ületab kokkulepitud mahtu. Nii saad töömahu muutustele aegsasti reageerida.

Automaatne arveldamine

Seadista arveid nii fikseeritud tasu, tunni- ja tükitöö või nende kombinatsioonide alusel. Edaspidi hakkab Uku määratud ajal arveid automaatselt genereerima. Arved saad välja saata ka otse Ukust.

Integratsioonid

Uku sobitub ilusti sinu tööriistakasti ning on integreeritud teiste enamlevinud platvormidega nagu Merit Aktiva, Smart Accounts’i ja Scoroga. Automaatne andmevahetus vähendab veelgi tüütut ja veaohtlikku käsitööd.

Mini Uku

Mini Uku on brauseri laiendus, mis võimaldab Ukut kasutada mobiilis või võtta Uku kaasa teistesse veebiakendesse. Nii on Sul Meritis ja teistes raamatupidamisprogrammides töötades päevaplaan alati silme ees. 85% kasutajatest on installeerinud endale Mini Uku.

“Õppisin Uku kasutamise juba esimeste tundidega, mitte nädalatega – eraldi koolitust polnud tarvis

Doris Meijel
Pearaamatupidaja, Benchmark OÜ

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja