Mugav, lihtne ja ilus

Tööde haldamine

Uku sobib nii üksikutele tööhuntidele kui suurele tiimidele, kus on kõik olulised tööriistad, mida vajad aja, tööde ja klientide haldamiseks.
Pildil Uku Töölaud
Uku Logo

Uku on sinu kaasaegne abiline

Uue funktsionaalse ja ilusa tööriista abil juhid oma meeskonda, planeerid töid ja hoiad töövool silma peal ilma suurema peavaluta.
Probleemivaba

Tööhaldus

Kõik, mida vajad tööde planeerimiseks ja ülevaate saamiseks
Kõik tööd on ühes kohas
Kiire uute ülesannete sisestamine
Lihtsasti seadistatav korduvülesannete plaan. Loob ülesandeid teatud nädalapäevadele või korra kuus, kvartalis, aastas.
Pilt Uku Tööhaldusest

Automatiseeritud ülesanded

Raamatupidamises on ca 90% ülesannetest korduvad. Uku võimaldab luua korduvülesandeid ja nendest koosnevaid plaane. Automatiseeritud protsess tagab, et õige ülesanne jõuab õigel ajal õige inimese töölauale.

Tööde haldus

Kui korduvülesanded on Ukusse sisestatud, siis hakkavad ülesanded jooksma määratud kuupäeval vastutava inimese tööalaule ja kalendrisse. Pearaamatupidaja või juht saab soovi korral näha ka teiste tiimiliikmete ülesandeid, et omada tehtud ja tagemata töödest ülevaadet.

Tiimi koostöö

Uku võimaldab mugavalt suunata ülesandeid kolleegile, mis muudab puhkuste asendamise ja töötajate vahetumise sujuvaks. Tiimi koostööd edendab ka võimalus ülesandeid kommenteerida, et tiimiliikmed saaksid kursis olla olulise info ja töö staatusega.

Kliendihaldus

Igal kliendil on Ukus oma profiil, kuhu saad sisestada andmed, mis on just Sinu jaoks olulised. Kogu info on mugavalt imporditav ja exporditav, et asjakohane kliendiinfo oleks mugavalt kättesaadav.

Aja mõõtmine

Tööde efektiivsuse ja kliendi kasumlikkusest ülevaate saamiseks on oluline teada tööde tegemiseks kulunud aega. Ukus on aja mõõtmine kiire, lihtne ja mugav. Aega saab sisestada käsitsi või mõõta stopperiga.

Produktiivsuse analüüs

Kui ülesanded ja aeg on sisestatud, siis näitab Uku ülevaatlikke kokkuvõtteid ajakasutusest. Raporti võimekaid filtreid kasutades näed andmeid, mis on just Sulle olulised. Näiteks saad näha ajakulu klientide, ülesannete ja töötajate lõikes.

Kliendi kokkulepete monitooring

Uku muudab tehtud töö andmed visuaalseks raportiks, andes Sulle võimaluse jälgida kliendi kokkulepete täitmist. Näiteks kui kliendiga on kokku lepitud igakuiselt 20 töötundi, aga tegelikult on tehtud 30 tundi, siis Uku annab Sulle sellest märku, et saaksid olukorrale aegsasti reageerida.
Loe lähemalt ›

Automaatne arveldamine

Ukus saab seadistada arveid nii fikseeritud tasu, tunni- ja tükitöö või nende kombinatsioonide alusel. Kui arved on seadistatud, siis hakkab Uku määratud ajal arveid automaatselt genereerima. Arved on võimalik välja saata otse Ukust.
Loe lähemalt ›

Integratsioonid

Ukut on võimalik integreerida Merit Aktiva, Smart Accounts’i ja Scoroga. Integratsioonid tagavad automaatse andmevahetuse platvormide vahel, et vähendada tüütu ja veaohtliku käsitöö hulka.
Loe lähemalt ›

Mini Uku

Mini Uku on brauseri laiendus, mis võimaldab Ukut kasutada mobiilis või võtta Uku kaasa teistesse veebiakendesse. Nii on Sul Meritis ja teistes raamatupidamisprogrammides töötades päevaplaan alati silme ees. 85% kasutajatest on installeerinud endale Mini Uku.

“Õppisin Uku kasutamise juba esimeste tundidega, mitte nädalatega – eraldi koolitust polnud tarvis

Doris Meijel
Pearaamatupidaja, Benchmark OÜ

Oled valmis
töötama targemalt?

Oleme Sulle igal sammul abiks ja
Uku on 30 päeva tasuta
Illustratsioon naisest, kes istub sülearvuti taga, millel on Uku logo