Lihtne tööde haldamine

Uku sobib nii üksikutele tööhuntidele kui suurtele tiimidele. Kõik olulised tööriistad, mida vajad tööde planeerimiseks ja haldamiseks

Uku logo

Uku on sinu kaasaegne abiline

Uue funktsionaalse ja ilusa tööriista abil juhid oma meeskonda, planeerid projekte ja hoiad töövool silma peal ilma suurema peavaluta.

Probleemivabatöödehaldus

Kõik, mida vajad tööde planeerimiseks ja ülevaate saamiseks

Kõik tööd on ühes kohas

Kiire uute ülesannete sisestamine

Lihtsasti seadistatav korduvülesannete plaan. Loob ülesandeid teatud nädalapäevadele või korra kuus, kvartalis, aastas.

Learn more ›
Pilt Uku tööhalduse vaatest
Illustratsioon
Teavitused

Teavituste süsteem annab operatiivselt teada, kui kasutajale on suunatud uusi töid või kliente, ülesande juurde on lisatud kommentaar või manus. Teavitusi on võimalik tellida ka meilile.

Illustratsioon
Kontrollitud ligipääs

Iga kliendi või projekti puhul saab määrata, kes pääseb kliendiinfole ligi, kes saab muuta korduvülesannete plaani ja kes on peamiseks töötegijaks antud kliendi juures.

Illustratsioon
Ülesande kirjeldus

Ülesande juurde saab kirjutada lisainformatsiooni, kopeerida kliendi soovi või jätta juhiseid asendajale. Kirjeldusele lisaks saab koostada linnutatavaid nimekirju ehk checkliste.

Illustratsioon
Checklistid

Üks töö võib koosneda mitmest väiksemast ülesandest, mis ära tuleb teha. Iga ülesande juurde saab tekitada checklisti tehtud ja tegemata ülesannetest.

Illustratsioon
Omavaheline suhtlus

Kõik ülesanded on kommenteeritavad ja nii on kerge jätta töö külge kommentaarina näiteks märge, miks on töö hilinenud ja mis takistab seda lõpuni viimast.

Illustratsioon
Delegeerimine

Vahel on vaja oma töid kolleegidele delegeerida või haigestunud töökaaslase ülesanded laiali jagada. Delegeerimine on kiire viis seda teha ilma, et informatsioon kaduma läheks või mõni töö tegemata jääks.

Illustratsioon
Aja märkimine

Tööd alustades saad vaid ühe hiireklikiga stopperi käima panna ning kui töö valmis, peatub stopper automaatselt. Ülesandele kulunud aega saab sisestada või korrigeerida ka hiljem.

Illustratsioon
Salvestatud raportid ja andmete eksportimine

Sagedasti kasutatavad otsingu-parameetrid saab salvestada ning vaid ühe hiireklikiga huvipakkuvat raportit näha. Tulemusi saab mugavalt eksportida ning kasvõi kohe kliendile saata.

Illustratsioon
Jagatud ülesanded

Enamasti on ülesanded personaalsed, aga Uku võimaldab töid kolleegide vahel jagada. Kõigil osapooltel on võimalus ülesannet muuta, kulunud aega sisestada ja tehtuks märkida.

Illustratsioon
Lisatöö

Plaaniväliseid töid on võimalik märkida lisatööks, nii on need kergelt eristatavad. Kui kliendiga on kokkulepe plaaniliste tööde osas, kuid plaanivälised ülesanded üha rohkem aega võtavad, on see lihtsasti märgatav.

Illustratsioon
Raportid

Raportid võimaldavad näha nii tehtud kui ka tegemata töid valitud perioodi jooksul. Võimsad filtrid annavad vastused kõikidele tekkinud küsimustele klientide ja kasutajate lõikes.

Illustratsioon
Kalender

Töölaualt avanev kalender on asendamatu abimees planeerimiseks. Liiguta ülesandeid päevade vahel või prioritiseeri tänaseid töid. Kalendris sisalduvad riigipühad ning olulisemad valdkonnapõhised kuupäevad.

Illustratsioon
Tehtud ülesanded

Tehtud ülesandeid on vajadusel lihtne leida ja korrigeerida.

Illustratsioon
Tähtis

Eriti tähtsaid ülesandeid saab tähistada lipukesega, mis torkab töölaual hästi silma ning ei lase olulise tähtsusega tööl muude kohustuste sekka kaduda.

Illustratsioon
Manused

Ülesannete külge on võimalik lisada ka manuseid, mis on eriti mugav, kui töö on vaja kellelegi delegeerida. Samuti võib manus olla töötulemus, mida on ülevaatamiseks mugav esitada.

Illustratsioon
Hilinenud ülesannete kuvamine

Kui ülesanne pole tehtuks märgitud enne määratud kuupäeva (ja kellaaega), ilmub selle töö juurde märge “Hilinenud”. Hilinenud ülesandeid näitatakse töölaual alati esimesena ning kuvatakse ka raportis.

Illustratsioon
Kliendiprofiil

Tähtsad kliendi andmeid – nt. siseinfo, aadress, kontakisikud ja muu tähtis, mida ärisuhtluses vaja võib minna.

Illustratsioon
Isiklikud ülesanded

Mitme kalendri pidamine on ebamugav ja seepärast saab Ukus planeerida ka isiklikke ülesandeid, millele teistel ligipääsu pole. Vali kliendiks iseennast ning vajadusel peida personaalsed sissekanded seadete alt.

Illustratsioon
Igal kliendil oma ülesannete plaan

Kõik kliendid on erinevad ning erinevad on ka soovid. Loo igale kliendile täpselt tema vajadusi silmas pidav korduvuste plaan, mis tekitab tööplaani vajalikud ülesanded.

Illustratsioon
Otsing

Töölaua otsing võimaldab endale määratud ülesandeid lihtsalt leida. Raporti otsing leiab ülesandeid nii pealkirja kui teemade järgi ja aitab konkreetset tööd leida kiiremini kui filtrite abil otsides.

Illustratsioon
Klientide deaktiveerimine / arhiveerimine

Kui kliendi või projektiga on töö lõppenud, saab kliendi deaktiveerida, arhiveerides kõik andmed ning korduvusi enam ei looda. Vajadusel saab kliendi jälle aktiveerida.

Illustratsioon
Alamülesanded

Üks töö võib koosneda mitmest väiksemast ülesandest, mis ära tuleb teha. Iga ülesande juurde saab tekitada checklisti ehk linnutatava nimekirja, mis aitab järge pidada, mis tehtud ja mis tegemata.

Illustratsioon
Kuupäevad

Igale ülesandele on määratud algusaeg, millal see töölauale ilmub. Lisaks on võimalik seada tähtaeg ja kellaaeg, millal töö valmis peab olema.

Illustratsioon
Teemad

Teemad võimaldavad ühte tüüpi ülesandeid grupeerida – nii ei ilmu samal päeval 20 kliendile tehtav ülesanne töölauale 20 korda, vaid kokku grupeeritult. Võimaldab ka raportist töid kergelt leida.

“Õppisin Uku kasutamise juba esimese tunniga, mitte nädalatega – eraldi koolitusi pole tarvis”
Doris Meijel
Pearaamatupidaja, Benchmark OÜ

Oled valmistöötama targemalt?

Uku Standard pakett 30 päeva tasuta
Oleme Sulle igal sammul abiks
Illustratsioon naisest, kes istub sülearvuti taga, millel on Uku logo
Edukas raamatupidamisbüroo kasutab Ukut.
1Office logoRobby & Bobby logoRödl & Partner logoBDO logoCHK logo
Uku logo

Tööhaldustarkvara Uku tuli välja 2018. aastal, et muuta efektiivsemaks finantstiimide ja raamatupidajate töökorraldus ning võimaldada juhtidel teadlikumalt ettevõtet juhtida.

Copyright © 2021 Artify OÜ