Meie missioon

Tööhaldustarkvara Ukuga tulime välja 2018. aastal, et muuta efektiivsemaks finantstiimide ja raamatupidajate töökorraldus ning võimaldada juhtidel teadlikumalt ettevõtet juhtida.

Kes me oleme?

Oleme Rain ja Jaanus – ühise disaini- ja arendusstuudio juhid ning head sõbrad. Äriprotsesside innoveerimine ja digitaliseerimine on olnud meie kirg juba aastast 2009. Oma stuudio loomise algusaegadest on meil olnud üks salasoov – leida südamelähedane teema, millest enda unikaalne toode välja arendada. Toode, mis aitaks lahendada valdkonnaspetsiifilist probleemi meie enda käekirja järgi. Tänaseks oleme selle leidnud ja meil on hea meel, et Sina ka. Rõõm tutvuda!

Kust tuli selline idee?

Aastate jooksul on meie poole pöördunud mitmed raamatupidamisbüroode juhid ning raamatupidajad vajadusega professionaalse tööriista järgi, mis aitab büroojuhti ettevõtte juhtimisel ning raamatupidajat igapäeva ülesannete täitmisel. Koostöös valdkonna spetsialistidega arendasime ja disainisime ideed, kuni jõudsime näidislahenduseni. Nähes sära sihtgrupi silmades, saime aru, et liigume õiges suunas. Tänaseks on sündinud ideest veebipõhine tarkvara Uku, kellest on saanud asendamatu abimees paljudele büroojuhtidele ja raamatupidajatele.

Mis väärtust Uku loob?

Uku abiga on juhil igal hetkel ülevaade tööde seisust, kliendid teavad, mille eest nad maksavad ning raamatupidajal on lihtsam enda ülesandeid planeerida ja tööle kuluvat aega mõõta. Enam ei ole tarvis kasutada mitut erinevat programmi, sest Uku võimaldab kõike, mida raamatupidamise korraldamiseks vaja – kliendipõhiseid tööülesannete plaane, tööaja arvestamist, klientide haldamist, põhjalikke raporteid, kliendi monitooringut ning arveldamist otse programmist.

Kellele on Uku loodud?

Meie klientideks on nii Eestis tegutsevad kui ka rahvusvahelised raamatupidamisbürood, finantsmeeskonnad ja FIEna tegutsevad raamatupidajad. Uku kasutajad hindavad enim tarkvara lihtsust tööprotsesside juhtimiseks ning klientide haldamiseks. On öeldud, et Uku annab juhile silmad nii töötajate, klientide kui ka tööülesannete osas.

Milline on Uku tulevik?

Tulevik saabub siis, kui toimub muutus. Uku on tark öökull, kes koostöös kasutajatega muutub ja areneb iga päev unistuste poole. Unistused on meil suured ja visiooni nende ellu viimiseks on järgmiseks kümneks aastaks.

Targa öökulli selja taga on toetav ja ühtehoidev meeskond, kes aitab tal igapäevaselt uusi kõrgusi saavutada, olles sealjuures rõõmuga abiks kõikidele kasutajatele, kes nõu vajavad. Võime uhkusega öelda, et meie meeskond on pühendunud ja kirglik luues Ukut võimsaks abiliseks.

Liitu meiega!

Kui otsid uusi väljakutseid tarkvaraarenduses või turunduses, siis kindlasti tule ütle meile “Hei” aadressil info@getuku.com. Meil on maailmatasemel tiim, kus areng on kiire ja innoveerimine teeb väljakutsed põnevaks.

Tule, lenda koos meiega!

Loe Ukust lähemalt ›

Pilt Uku tiimist

MEIE MEESKOND

Triin Rast
Triin Rast
CEO & Head of Growth
triin@getuku.com
Rain Allikvee
Rain Allikvee
CPO & Co-founder
rain@getuku.com
Jaanus Lang
Jaanus Lang
CTO & Co-founder
jaanus@getuku.com
Maile Roosmäe
Maile Roosmäe
Head of Customer Success
maile@getuku.com
Allan Kolk
Allan Kolk
COO
Sven Lepamets
Sven Lepamets
Architect
Anu Allikvee
Anu Allikvee
CFO
Uku logo

Tööhaldustarkvara Uku tuli välja 2018. aastal, et muuta efektiivsemaks finantstiimide ja raamatupidajate töökorraldus ning võimaldada juhtidel teadlikumalt ettevõtet juhtida.

Copyright © 2021 Artify OÜ