Meist

Meie missioon on luua kasutajasõbralike produktiivsuse ja ärianalüütika tööriistu, mis aitavad raamatupidajatel avada oma täielikku potentsiaali. Meie visioon on tugevdada väikeettevõtete kogukondi, et anda inimestele vabadus järgida oma unistusi.

Kes me oleme?

Oleme Rain ja Jaanus – ühise disaini- ja arendusstuudio asutajad ning head sõbrad. Äriprotsesside innoveerimine ja digitaliseerimine on olnud meie kirg juba aastast 2009. Oma stuudio loomise algusaegadest on meil olnud üks salasoov – leida südamelähedane teema, millest enda unikaalne toode välja arendada. Toode, mis aitaks lahendada valdkonnaspetsiifilist probleemi meie enda käekirja järgi. Tänaseks oleme selle leidnud ja meil on hea meel, et Sina ka. Rõõm tutvuda!

Pildil Jaanus ning Rain

Kust tuli selline idee?

Aastate jooksul on meie poole pöördunud mitmed raamatupidamisbüroode juhid ning raamatupidajad vajadusega professionaalse tööriista järgi, mis aitab büroojuhti ettevõtte juhtimisel ning raamatupidajat igapäeva ülesannete täitmisel. Koostöös valdkonna spetsialistidega arendasime ja disainisime ideed, kuni jõudsime näidislahenduseni. Nähes sära sihtgrupi silmades, saime aru, et liigume õiges suunas. Tänaseks on sündinud ideest veebipõhine tarkvara Uku, kellest on saanud asendamatu abimees paljudele büroojuhtidele ja raamatupidajatele.

Mis väärtust Uku loob?

Uku abiga on juhil igal hetkel ülevaade tööde seisust, kliendid teavad, mille eest nad maksavad ning raamatupidajal on lihtsam enda ülesandeid planeerida ja tööle kuluvat aega mõõta. Enam ei ole tarvis kasutada mitut erinevat programmi, sest Uku võimaldab kõike, mida raamatupidamise korraldamiseks vaja – kliendipõhiseid tööülesannete plaane, tööaja arvestamist, klientide haldamist, põhjalikke raporteid, kliendi monitooringut ning arveldamist otse programmist.

Kellele on Uku loodud?

Meie klientideks on nii Eestis tegutsevad kui ka rahvusvahelised raamatupidamisbürood, finantsmeeskonnad ja FIEna tegutsevad raamatupidajad. Uku kasutajad hindavad enim tarkvara lihtsust tööprotsesside juhtimiseks ning klientide haldamiseks. On öeldud, et Uku annab juhile silmad nii töötajate, klientide kui ka tööülesannete osas.

Milline on Uku tulevik?

Tulevik saabub siis, kui toimub muutus. Uku on tark öökull, kes koostöös kasutajatega muutub ja areneb iga päev unistuste poole. Unistused on meil suured ja visiooni nende ellu viimiseks on järgmiseks kümneks aastaks.

Targa öökulli selja taga on toetav ja ühtehoidev meeskond, kes aitab tal igapäevaselt uusi kõrgusi saavutada, olles sealjuures rõõmuga abiks kõikidele kasutajatele, kes nõu vajavad. Võime uhkusega öelda, et meie meeskond on pühendunud ja kirglik luues Ukut võimsaks abiliseks.

Liitu meiega!

Kui otsid uusi väljakutseid tarkvaraarenduses või turunduses, siis kindlasti tule ütle meile “Hei” aadressil uku@getuku.com. Meil on maailmatasemel tiim, kus areng on kiire ja innoveerimine teeb väljakutsed põnevaks.

Tule, lenda koos meiega!

Pildil Kogu Uku Tiim

Meie väärtused

1. Positiivsus

Oleme sõbralikud ja siirad
ning hindame head huumorit

2. Areng

Oleme innovaatilised ja julged ning loome teadlikult unistuste reaalsust

3. Loodus

Naudime looduses olemist, istutame metsa ja kaitseme emakest maad

4. Koostöö

Koos luues õpib kiiremini, kvaliteet on parem ja jõuab kaugemale

Meeskond

Triin Rast

Triin Rast

Müügijuht
triin@getuku.com
Rain Allikvee

Rain Allikvee

Tootejuht, asutaja
rain@getuku.com
Jaanus Lang

Jaanus Lang

Tehnoloogia juht, asutaja
jaanus@getuku.com
Margot Roodi

Margot Roodi

Finants- ja partnersuhete juht
margot@getuku.com
Mari

Mari Anton

Müügispetsialist
Juuli

Juuli Pihel

Sisukirjutaja
Allan K

Allan Kolk

Arendusjuht
Hindrek

Hindrek Hannus

Arendaja
Sven

Sven Lepamets

Arhitekt
Maile

Maile Roosmäe

Arendusjuht (emapuhkusel)

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja
Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.