Kasutajalood

SiSi Finantsid saatis tööülesannete tabelid ajaloo prügikasti

Avaldatud
15.6.2020
3 min lugemine
Probleem

Puudus ülevaade tööde ajakulust ning tehtud ja tegemata töödest.

Lahendus

Stopper ja nimekiri tegemistest koos korduvate ülesannetega.

Väärtus
  • Mugav ülevaade ajakulust ja to-do-listist
  • Kuust kuusse korduvad tegevused
  • Tehtud tööde aruande alusel müügiarve koostamine
“Soovitame Ukut kindlasti, kui sulle on oluline, et kõik tööd saavad tehtud“
Ly Otsasoo
,
SiSi Finantsid OÜ partner ja pearaamatupidaja
SiSi Finantsid on Tallinna raamatupidamisbüroo, mis pakub paberivaba raamatupidamiseteenust reaalajas. Nende eripäraks on pilveserverisse sisestatud dokumendid, mis on mugavad kasutada ja kliendile alati kättesaadavad kasvõi teiselt poolt maakera. SiSi meeskond otsis ammu mugavat lahendust ajakasutuse mõõtmiseks.

Raamatupidajate meeskonnal oli vaja teada, kui kaua igale töölõigule aega kulub, et sellega töö korraldamisel arvestada. Samuti kippus seni ülesannete haldamiseks kasutatud Exceli tabel liiga pikaks venima ja ei olnud enam ülevaatlik. Ülesanded olid märgitud erinevatesse kohtadesse ning puudus reaalne ülevaade, millised tööd on tehtud ja mis vajavad tegemist.

Uku andis töödest selge pildi

Peamiseks kriteeriumiks spetsiaalse tööriista otsimisel oli selle kasutamise mugavus ja lihtsus. Samuti ei tohtinud kasutamine ise täiendavat ajakulu kaasa tuua.

"Varasemalt proovitud ajamõõtmisprogrammid ei olnud kasutajasõbralikud või olid hinnaklassilt mõeldud ainult suurettevõtetele."

Uku lahendas kohe aja mõõtmise ja tööülesannete tabelite haldamise probleemid. Varasemad kohmakad tabelid sai saata ajaloo prügikasti. Kogu meeskond toodi töökorralduses sõna otseses mõttes ühele lehele.

Erinevalt varasemast on mugav tööle kuluvat aega ka ühe ülesande kaupa mõõta. “Tänu Uku kasutamisele on meil täpne ülevaade, kui kaua mingi ülesanne aega võtab,” kiidab ettevõtte partner ja pearaamatupidaja Ly Otsasoo.

Samuti on Ukus väga mugav tööülesandeid laiali jagada ning nende edenemisel silma peal hoida. Pearaamatupidaja saab kiirelt ülevaate erinevate ülesannete hetkeseisust ja raamatupidajate tööst. Samuti on lihtsam hinnata iga raamatupidaja panust ettevõttesse ning neid õiglaselt tasustada.

Tänu ajamõõtmisele ning täpsele ülevaatele, on lihtsam märgata kitsaskohti hinnastamise ja tegelikkuse vahel. Kuu lõpus on tehtud tööde raporti põhjal aga mugav klientidele kiiresti arveid koostada.

Korduvate ülesannete funktsioon osutus lisaboonuseks

Raamatupidaja töös on palju korduvaid ülesandeid. Ly Otsasoo sõnul on Ukus väga mõnus nende kohta tähtaegadega to-do-listi hoida. Tööde nimekiri genereerub iga kuu alguses uuesti.

“Ülesanded tulevad vajalikul hetkel automaatselt päevakorda ja raamatupidajatel on kindlustunne, et kõik planeeritud tegevused on tehtud ja mis eriti oluline - õigeaegselt.”

SiSi meeskond töötas välja igakuised või iga-aastased mallid just vastavalt enda klientidele ning hinnakirjale. Lisaks saab Ukus kliendi lepinguid ja teisi olulisi dokumente ühes kohas hoida ja sinna kommentaare lisada, mida kõik asjaosalised lugeda saavad, ent mis kliendile nähtavad pole. See lihtsustab omakorda tööde jagamist ning vajadusel kiire ülevaate saamist.

Kokkuvõttes soovitavad SiSi raamatupidajad Ukut kindlasti kõigile, kellele on oluline, et kõik tööd on tehtud ja vaja teada, kui kaua millelegi aega kulus.

Autori Pilt
Uku
getuku.ee
Oled valmis töötama targemalt?

Oleme Sulle igal sammul abiks jaUku on 14 päeva tasuta

Veel kasutajate edulugusid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.