Kasutajalood

Kuidas Baltic Assist kasutab Ukut virtuaalse renditööjõu ja raamatupidamisteenuste haldamiseks

Avaldatud
26.1.2022
4 min lugemine
Probleem

Neil puudus hea lahendus, et töid plaanida ja ajastada ning ajaarvestuse andmeid mugavalt eksportida.

Lahendus

Uku aitab ülesandeid planeerida, andmeid eksportida ning detailseid arveid koostada.

Väärtus
  • Erinevate tiimide töö planeerimine. 
  • Korduvate ja ühekordsete ülesannete kalendrisse ajastamine. 
  • Ajaarvestuse andmete kiire ja mugav eksportimine. 
  • Läbipaistev ja detailne arveldamine.
"Uku on finantsteenuste ettevõtetele ideaalne lahendus, millele võrdset on raske leida."
Andzej Rynkevic
,
Tegevjuht

Vilniuses tegutsev Baltic Assist pakub piirkonna ettevõtetele kõrgekvaliteedilisi ning säästlikke renditööjõu lahendusi. Nende kliendid saavad vastavalt vajadusele palgata pühendunud virtuaalseid töötajaid ilma värbamisele aega ja raha kulutamata. Nad pakuvad konkurentsivõimelist tunnipõhist hinnastamist vastavalt töötaja eeldatavale kuu koormusele. 

Nende peamised tegevusvaldkonnad on järgmised: 

  • virtuaalsed töötajad näiteks turunduse, klienditeeninduse, müügi või IT-arenduse valdkonnas; 
  • raamatupidamisteenused näiteks raamatupidamine, palgaarvestus, finantskontroll jmt. 

Probleem

Baltic Assits pakub erinevatele ettevõtetele tunnitasu alusel virtuaalseid töötajaid vajaduspõhise renditööjõuna. Seetõttu on täpne tööaja jälgimine ning detailsete läbipaistvate arvete koostamine nende ärile eriti oluline. Nad vajasid lahendust erinevate tiimide töö planeerimiseks, korduvate ja ühekordsete ülesannete ajastamiseks ning ajaarvestuse andmete mugavaks eksprotimiseks. Varem kasutasid nad ühte teist ajamõõtmise tööriista, ent see ei vastanud nende vajadustele. 

Lahendus

Baltic Assist valis Uku peamiselt seetõttu, et Ukus saab erinevat tüüpi ülesannetele kuluvat aegea mugavalt mõõta. Kristupas Binkys, Baltic Assisti raamatupidamistiimi juht sõnab, et Uku meeskond oli väga vastutulelik ja paindlik:

"Ukuga on rõõm töötada - nad vastavad kiiresti ja pakuvad meie vajadustele vastavaid kohandusi ning täiendusi.

Teistel tarkvarapakkujatel on arendustsüklid palju aeglasemad. Uku meeskond ei paku lihtsalt teenust – nad tahavad tõsimeeli kliendi probleemi lahendada." 

Nende meeskonna Ukusse kolimine läks sujuvalt ja kõik kohanesid uue tarkvaraga probleemideta. Nad ütlevad, et tarkvara on lihtne kasutada ja veelgi tõhusamaks töötamiseks on vaja ära õppida vaid mõned konkreetsemad nipid-trikid. "Tegelikult ootasime rohkem probleeme, aga tarkvarade vahetus läks peaaegu märkamatult," naerab Kristupas.

Tulemused 

Uku on Baltic Assisti igapäevast tegevust parandanud kolmes põhivaldkonnas:

  • Tööde planeerimine ja ülesannete ajastamine
  • Ajajälgimise andmete eksportimine
  • Läbipaistev ja detailne arveldus

Ajajälgimise andmete eksportimine on lihtne ja see vähendab märkimisväärselt aega, mis kulub osutatavate teenuste tunnijaotuste koostamisele. Uku annab kiirelt ülevaate ajakulust klientide, tööülesannete ja töötajate lõikes, aitab arveldavate tundide üle arvet pidada ja kasumlikult tegutseda.

Kristupas ütleb, et protsesside ja töövoogude parandamine ning väärtuse lisamine oli nende peamine eesmärk:

"Meie põhilised väärtuspakkumised on kuluefektiivsus, usaldusväärsus ja läbipaistvus. Uku aitab meil seda pakkuda ning enamgi veel." 

Baltic Assisti asutaja ja tegevjuht Andzej Rynkevic lisab, et nad Ukuga väga rahul: "Kuna meie finantsteenuste tiim muudkui kasvas, otsisime pidevalt tööhaldustarkvara, mida oleks intuitiivne kasutada ning mis aitaks protsessid efektiivsena hoida. Uku on finantsteenuste ettevõtetele ideaalne lahendus, millele võrdset on raske leida."

Autori Pilt
Uku
getuku.ee
Oled valmis töötama targemalt?

Oleme Sulle igal sammul abiks jaUku on 14 päeva tasuta

Veel kasutajate edulugusid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.