Veebiseminarid

Veebiseminar - raportid

Avaldatud
12.2.2019
1 min lugemine

Jaanuaris suundusime raportite võimaluste maailma ja uurisime, kuidas vajalik informatsioon kiirelt ja tõhusalt kätte saada ja töödelda.

Kas teadsid, et andmeanalüütika kaudu saadav kasu võib tähendada kuni 20% käibe tõusu? Uskumatu, aga tõsi! Pelgalt numbritele otsa vaatamisest siiski ei piisa - on vaja teada mida ja mille jaoks täpselt teed.

Kasutades Ukut tööde planeerimisel, ülesannete täitmisel ja aja mõõtmisel koguneb mõnus ports andmeid mida saad enda kasuks tööle panna.

Muuda ettevõtte digitaalne vara sisukaks informatsiooniks kasutades Uku raportit.

Millist informatsiooni võimekas Uku raport kogutud andmetest välja oskab näidata, milliseid vaateid raportis erinevatel otstarbetel kasutada ja kuidas selle kogu info sealt mugaval kujul alla saaks tõmmata? Vaata videot ja saa teada.

Raporti kasutamisest ja raportite salvestamisest loe lähemalt Uku abi leheltKüsimuste korral kirjuta julgelt support@getuku.com

Autori Pilt
Uku
getuku.ee

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja

UKU SÜNDMUS - 23 MAI @ 10:00

Ole esimeste seas, kellele saladused avanevad!

Vaata veebiseminari salvestust


Aitäh, oled kirjas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Muud artiklid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.