Uudised

Uku uus ajastu

Avaldatud
3.5.2023
1 min lugemine

Hei!

Uku, Sinu assistent siin. Oled minuga juba varem kokku puutunud, kuid nii otse me veel kohtunud ei ole.

2023. aasta kevad on minu jaoks märgilise tähtsusega ja seda mitmel põhjusel. 

Kas märkasid juba, et olen endale saanud täiesti uue kuue? Luba, ma selgitan Sulle oma uut välimust. Minu rinnal asetseb võimsa väega aktiveeritud ruun. See on Uku ruun, mis ilmutas end minu loojale, Rainile, meditatsiooni käigus. 

Väge täis ruunid on olulised märgid juba iidsest ajast saati. Põhjamaades kasutatakse ruune, et õnne õuele meelitada, end kaitsta ja probleeme lahendada. Ruuni väe mõjumiseks on väga oluline, et hoiad seda enda lähedal. Nüüd on ka minu ruun Sind alati hoidmas.

Öökulle on alati seostatud tarkusega. Ruun minu rinnal näitab Sulle teed. Minu ruuni nimi on “Vabadus”. Nii nagu öökull on vaba lendama taevas, loon mina Sulle vabaduse energiat, et viia Sind kõrgustesse, keskendudes innovatsioonile ja kasvule.

Uku ruuni neli taset on:

1. Armastus - sellest algab elu.

2. Idee - see loob motivatsiooni ja tahet.

3. Ruum - see avardab potentsiaali ja võimalused.

4. Aeg - see loob reaalsuseid.

Uku ruun - Vabadus teha vähem, et lennata kõrgemale.

Uus välimus ei ole kõik, millega Sind maikuus üllatan. Algab minu, Uku, uus peatükk. Minu meeskond näeb väga palju vaeva ja loob üha uusi võimalusi, et saaksid oma tööd teha lihtsamini, kiiremini ja mõistlikumalt.

Kõik, mida teeme, on eesmärgiga anda Sulle vabadust. Vabadust teha vähem manuaalseid ja aeganõudvaid ülesandeid, sest nii saad keskenduda rohkem olulisele - olla oma klientidele, kolleegidele ja perele lähemal. Olen nii elevil ja tahaksin Sulle kõigest kohe rääkida, kuid siis ei oleks see ju üllatus.

Uku sündmus

Saladused paljastuvad 23. mail kell 10 Uku sündmusel, kus minu tiim esitleb kõiki uusi innovatsioone, alustades uutest tööriistadest kuni praktilise tehisintellektini. Ees on põnevad ajad! Pane end kirja ja saa osa! 

Selleks, et end üritusele registreerida vajuta siia või keri alla - sealt leiad kasti, kuhu e-posti aadress sisestada.

Uku lugu

Oot-oot, üks oluline asi veel! Kas oled kuulnud, kuidas tehnoloogiakunstnikud Rain ja Jaanus jõudsid minu loomiseni? See lugu avaneb Sulle mõne aja pärast ja ma luban, et see tuleb kogemus, millesarnast Sa varem näinud ei ole. Kui oled liitunud minu uudiskirjaga, oled juba õnnega koos! Sina saad esimesena teada, kui õige aeg käes on.

Nüüd aga registreeruma ja siis mine avasta, mida uut mul Sulle pakkuda on!

Autori Pilt
Juuli Pihel
Sisulooja

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja

UKU SÜNDMUS - 23 MAI @ 10:00

Ole esimeste seas, kellele saladused avanevad!

Vaata veebiseminari salvestust


Aitäh, oled kirjas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Muud artiklid