Uudised

Uku oktoobri uudiskiri

Avaldatud
10.11.2019
3 min lugemine

Oled üks õnnelik inimene, et selle postituseni oled jõudnud. Siit leiad kasulikku lugemist oma ettevõtte arenguks – põnevaid uudiseid, uuendusi, ühe kasutajaloo ja infot eelseisvatest üritustest. Mõnusat lugemist!

UUDISED

Digitaalne revolutsioon raamatupidaja töökorralduses

Millest Uku loomine alguse sai ning kuidas mõjutavad digitööriistad raamatupidaja töökorraldust tulevikus?

Äripäev käis meil külas ja uuris, mis meil põnevat käsil on ja millised on plaanid tulevikus.

Väärtuspõhine hinnastamine - tippraamatupidaja salarelv

Väärtuspõhine hinnastamine

Kuidas saada klientide teenindajast loojaks, aidata ettevõtetel paremini toimida ning teenida välja austus, usaldusväärsus ja vääriline palk?

Arutleme Uku blogis enamlevinud hinnastamise viiside üle ja tutvustame meie lemmikut, väärtuspõhist hinnastamist, lähemalt.

Tööaja arvestus - bürokraatlik õudus või organisatsiooni arengumootor?

Tööaja arvestus

Ajamõõtmise osas on palju eelarvamusi ja oletusi, kuid üks on kindel - ülevaade ajakasutusest on ettevõtte arenguks eelduseks.

Raamatupidaja tööprotsesside kogumi parendamine veebilahenduses UKU ettevõtte CH Konsultatsioonid näitel

Tööprotsessid

Arvestusalaste uurimustööde konkurssil pälvis auhinna Jaanus Karlson ettevõttest CH Konsultatsioonid. Oma töös käsitles Jaanus raamatupidaja tööprotsesside parendamist Uku abil ettevõtte CH Konsultatsioonid näitel. Palju õnne, Jaanus! 👏

MIS UKU's UUT?

💬 Jagatud ülesande kustutamisel topeltkontroll

Kahe või enama inimesega seotud ülesande kustutamisel esitab Uku kontrollküsimuse - kas soovid ülesande täielikult kustutada või eemaldada ainult iseennast.

📊  Raporti uuendused

  • Monitooringu raportis tulemuste filtreerimine teema(de) põhiselt.

Nipp kasutamiseks: võrdle kliendile arveldamiseks vs kokku kulunud aega. Salvesta valitud teemadega raport ning soovitud tulemus on hiljem vaid ühe kliki kaugusel.

  • Aeg vaates kommenteeritud ülesannete eristamine.

KASUTAJALUGU

Osaühing AR TÄHELEND teekond efektiivsema töökorralduse suunas

Keeruline tööde haldamine, mõõtmatu ajakulu ülesannetele ning üles märkimata lisatööd viisid olukorrani, kus klientidele esitatud arved ei kajastanud reaalset töömahtu. Kuidas Uku probleemide lahendamisel abiks on olnud, loe lähemalt Uku blogist.

💥 Esmakordselt saab tutvuda ka ettevõtte poolt kasutatavate Uku mallidega ja kliendi tööülesannete plaaniga. Piilu kasutajaloost!

ÜRITUSED

Teejuht 2020 aastaks

Juba üheksandat korda toimub Eesti suurim raamatupidajatele suunatud konverents Alexela Kontserdimajas. Ka meie oleme sellel aastal konverentsil kohal ning seda juba kolmandat korda!

Külasta kindlasti Ukut konverentsi messi alal ning küsi endale kingitus!Lisaks loosime välja konverentsil Ukut külastanud osalejate vahel põneva teose tänapäeva ärimaailma telgitagustest.

* VÕITJA ON SELGUNUD - õnnelikuks võitjaks osutus Anu Tuisk - palju õnne!

Ukut tutvustav veebiseminar

Veebiseminari käigus tutvustasime Uku lahendust tervikuna ning vaatasime erinevaid võimalusi detailselt. Lisaks jagasime praktilisi nõuanded, kuidas lahendus enda kasuks kõige kiiremini ja vajadustele vastavalt tööle rakendada. Vaata järele.

LUSTAKAS SPA LOOS

Spa loos

Kõikide ajavahemikul 30.10-07.11 registreerunud kasutajate vahel loosisime välja luksusliku Spa paketi kahele Pärnu Hedon Spas.

Loosiratas on oma töö teinud ning õnnelikuks võitjaks on... 🥁SIGNE ORAS 🥳. Palju õnne!

Autori Pilt
Uku
getuku.ee

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja

UKU SÜNDMUS - 23 MAI @ 10:00

Ole esimeste seas, kellele saladused avanevad!

Vaata veebiseminari salvestust


Aitäh, oled kirjas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Muud artiklid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.