Uudised

Uku oktoobri uudiskiri

Avaldatud
10.10.2018
2 min lugemine

Meil on hea meel teatada, et peale pikka arendusperioodi on Uku avalikult kättesaadav kõigile soovijatele. Täname kõiki Uku aktiivseid kasutajaid Uku arengusse panustamast ning loodame, et meeldiv koostöö jätkub ka tulevikus.

Uku ja RMP.ee alustasid koostööd

Alates 1. oktoobrist on Uku kalender ja tööde juhtimise lahendus kättesaadav ka läbi uuenenud RMP.ee veebi. Sellega seoses on uuenenud Uku kalender, mis kuvab nüüdsest lisaks Sinu enda ülesannetele ka muud erialast infot. Kalendri seadeid on võimalik muuta oma profiili alt.

Uuendused oktoobris

Uuendused Uku kalendris

  • Lisandunud on kahe nädala vaade
  • Tööpäevade ja töötundide arvestus (tööaeg E-R)
  • RMP.ee koolitused ja artiklid

Uuendused kliendiprofiilis

  • Nüüdsest on kliendi märkmete all nähtav, kes ja millal kliendi kohta märkme lisas
  • Kliendi profiili alla on võimalik välja tuua kõige olulisemad märkmed kasutades selleks knopka märki. Kinnitatud märkmed on nähtaval kliendi profiili info kohal.

Uuendused klientide nimekirjas

  • Masstegevusena kasutaja määramine klientidele - vali kliendid ja määra kasutaja mitmele kliendile korraga
  • Kasutajate filter kliendi vaates - leia kõik ühe kasutaja kliendid nupuvajutusega

Uuendused ettevõtte seadetes

  • 'Checklist peab olema linnutatud ülesande lõpetamiseks' - selleks, et kõik alamülesanded saaksid tehtud, lülita sisse nupp, mis ei luba ülesannet enne tehtuks märkida. Selleks mine seaded - ettevõtte konto - ülesande seaded.

Konverentsid ja koolitused

24. oktoobril 2018 toimub Tallinnas juba kaheksandat aastat Eesti raamatupidajate konverents “Teejuht 2019. aastaks”. Konverentsil on esindatud ka Uku koos oma meeskonnaga, kes rõõmuga tutvustab toodet kõikidele uutele kasutajatele ning ootab väga kohtumist juba aktiivsete Uku kasutajatega, et muljeid jagada.

22. novembril 2018 leiab aset Eesti Raamatupidajate Kogu poolt korraldatav koolitus “Digitaalne raamatupidamine ja asjaajamine. Paber jäta voltimiseks!”. Koolitusel arutleme, kuidas tarkvara kui tööriist enda jaoks kõige efektiivsemalt tööle panna ning milliseid võimalusi pakub uus ja funktsionaalne kaasaegse raamatupidaja abiline Uku. Ootame kõiki huvilisi koolitusele!

Autori Pilt
Uku
getuku.ee

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja

UKU SÜNDMUS - 23 MAI @ 10:00

Ole esimeste seas, kellele saladused avanevad!

Vaata veebiseminari salvestust


Aitäh, oled kirjas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Muud artiklid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.