Uudised

Uku meeskond - Triin & Hindrek

Avaldatud
18.9.2022
3 min lugemine

Järgmised tublid Uku abistajad, keda soovin tutvustada on Hindrek ja Triin. Hindrek on Uku tiimi noorim liige. Arendajana on tema ülesandeks luua uusi tööriistu ja parandada vigu, mis Uku kasutamisel esineda võivad. Triin on Uku tiimi multitalent. Tema põhifookus on kliendisuhtlusel, kuid Uku kõige pikaajalisema töötajana tunneb ta Ukut läbi ja lõhki ning aitab tiimi turundamisel, müügitegevustes kui ka arendamisel.

Loe allolevatest intervjuudest lähemalt nende kohta: 

Triin

Triin, tutvusta ennast ja oma tööd Ukus.

Minu töö on väga mitmekesine ning mul on väga vedanud, et see millega igapäevaselt tegelen on minu suurim kirg ja tugevus. Peamiseks tööülesandeks on klientidega suhtlemine - nii olemasolevate kui uutega. Aitan ettevõtetel Ukut ja uusi Uku võimalusi edukalt kasutusele võtta, mõeldes koos kliendiga läbi äriprotsessid ja kaardistades vajadused. 

Lisaks klientidega suhtlemisele aitan ka meeskonda - edastan arendajatele info tootearenduste soovide kohta, aitan kliendituge keeruliste küsimustega ning toetan kasvutiimi ideede kogumisel ja elluviimisel.

Millal ja kuidas leidsid tee Uku tiimi?

Tulin ära just ühest startupist ja otsisin elus uusi väljakutseid, kohta, kus päriselt midagi ära teha ning inimeste elu paremaks muuta. Ühel augustikuu päeval helistas mulle Uku asutaja ja loovjuht Rain Allikvee. Peale esimest kohtumist oli selge, et siit saab alguse üks pikk ja põnev teekond.

Minu ema, kes on aastakümneid pearaamatupidaja olnud, oli alguses pehmelt öeldes skeptiline, sest ma ei teadnud ju raamatupidamisest mitte muhvigi! Õnneks elu õpetab - tänaseks olen raamatupidajatega ühes rütmis hinganud juba neli aastat. Kuigi raamatupidamist ma siiani teha ei oska, saan täpselt aru selle töö olemusest ja väljakutsetest. Oskan nende elu läbi hea ajaplaneerimise ja tööde haldamise märkimisväärselt lihtsamaks teha. Ühtlasi olen saanud eksperdiks ettevõtte juhtimise ja sellega kaasnevate protsesside automatiseerimises.

Mida meeldib sulle vabal ajal teha?

Vabal ajal meeldib mulle õues olla. Loomupäraselt annan alati endast maksimumi. Eelmisel aastal tegelesin väga palju jooksmisega. Sain ka 2021. aastal ka tiitli “Eesti parim nais-ultrajooksja”. Oma olemuselt olen üsna kärsitu ja pean-saama-kohe mentaliteediga, kuid ultrajooks arendas minus väga palju kannatuslikkust ja rahulikkust ning õpetas võtma aega teekonna nautimiseks.

Täna armastan rohkem rattaga sõitmist - eriti metsas singlitel juurikate otsas ukerdamist, tehnilisi tõuse ja adrenaliinirohkeid laskumisi. Lisaks veeren iga päev rattaga mööda maanteed 50 kilomeetrit edasi-tagasi tööle. Soovitan ratast liiklusvahendina kõigile, kellel elu vähegi lubab. Nii mõnusat päeva algust, kui ratta seljas, on autos istudes võimatu saada. 

Kui ma parasjagu ei spordi või tööta, mängin oma kassi Jackiga, nokitsen aias või majas, lõhun puid või ehitan midagi. Leian alati midagi, mida teha. Kord kahe nädala jooksul aga võtan endale pool päevast, kus ma ei tee mitte midagi - istun, mõtlen, olen ja kogun energiat uute väljakutsete jaoks. 

Mis on sind juhtiv põhimõte?

“Life starts at >180 hbpm”. (“Elu algab +180st südamelöögist minutis”)

Triinu tiimiliige Mari on teda iseloomustanud nii:

Triin on meeletult vinge energiaga neiu, kes teab une pealt Uku igat pisidetaili. Usun, et sõna “kirg” on õige väljend, millega Triinu kirjeldada, sest kõik, mida Triin teeb, teeb ta kirega.

 

Hindrek

Hindrek, tutvusta ennast ja oma tööd Ukus.

Mina olen Hindrek, ameti poolest tarkvaraarendaja. Tegelen Ukus uute tööriistade loomisega ja tarkvaraliste probleemidega. Lisaks aitan parandada neid väikseid vigu, mida on kliendid Ukut kasutades märganud.

Millal ja kuidas leidsid tee Uku tiimi?

Liitusin Ukuga 2021. aasta sügisel. Uku tiim leidis mind tegelikult ise läbi LinkedIn platvormi ning kutsusid vestlusele. Sain kohe aru, et see on väljakutse, mida soovin endale võtta ja nii see teekond algaski. 

Mida meeldib sulle vabal ajal teha?

Olen küllaltki tagasihoidlik inimene. Mulle meeldib muusika ning oskan ka ukulelet mängida. Pillimängimine ongi minu kõige lemmikum vaba aja veetmise viis. Samuti on üheks meelistegevuseks hetkel magamine ning naudin seda täiega.  

Mis on sind juhtiv põhimõte?

“Don’t worry about it!” (“Ära muretse!”)

Hindreku tiimiliige Hans on teda iseloomustanud nii:

Hindrek on kaalutlev ja rahulik inimene. Ta on alati valmis teisi kuulama ja õigeid küsimusi küsima. Samuti on ta alati avatud uutele mõtetele, kuid ei viska enda seisukohti nurka ning on valmis neid kaitsma. Vahel juhtub, et Hindrekul saab töö otsa, sest ta on väga kiire tempoga töötaja. Hindrek hoolib oma töö tulemusest,  ja on väga kiire õppija - kõik need on arendaja puhul äärmiselt hinnatud omadused. 

Luna, Hindrek ja Triin
Autori Pilt
Juuli Pihel
Sisulooja

Oled valmis
töötama targemalt?

Oleme Sulle igal sammul abiks ja
Uku on 14 päeva tasuta
Illustratsioon naisest, kes istub sülearvuti taga, millel on Uku logo

Kommentaarid

Muud artiklid