Uudised

Uku meeskond - Berit & Maarja

Avaldatud
27.7.2022
2 min

Kes on need inimesed, kes Ukut iga päev paremaks muudavad? Selles postituses tutvustan sulle kahte Uku tiimi liiget - Maarja ja Berit, kelle käe all igapäevaselt imelised asjad juhtuvad. Maarja on Uku tiimis kibe käsi IT alal. Tänu talle saavad lahendatud probleemid, mis võivad tekkida Uku igapäevasel kasutamisel. Berit on Uku hääleks. Tema ülesandeks on kindlustada, et kõik uus ja oluline kasutajateni jõuaks. ‍

Loe allolevatest intervjuudest lähemalt nende kohta: 

Maarja

Uku tiimiliige Maarja

1) Maarja, tutvusta ennast ja oma tööd Ukus?

Mina olen Maarja ja töötan alates maikuust Uku meeskonnas testijana.  Vastutan selle eest, et arendatud funktsioonid vastaksid nõudmistele ning kogu rakendus töötaks sujuvalt enne iga uuendust. Lisaks aitan meie kliendituge klientide poolt tulnud tehnilisemate küsimustega.

2) Milline suhe on sinul igapäevaselt raamatupidamise ja ajajuhtimisega?

Aja mõõtmine on minu jaoks IT-valdkonnas töötades olnud alati päeva loomulik osa, küll aga teistel platvormidel. Nüüd Ukut kasutades on see nii hea, lihtne ja kiire.

3) Kuidas leidsid tee Uku tiimi?

Sattusin sellele töökuulutusele juhuslikult ning see kõnetas mind koheselt. Tundsin ennast selles kohe ära. Inimesed on siin väga sõbralikud, kokkuhoidvad ja missioonikindlad ning sellises keskkonnas on hea töötada. Artify on justkui peidetud pärl.

4) Kuidas sa oma vaba aega sisustad?

Mul on väga pisikesed lapsed ja pühendan enda vaba aja perele. Üks minu huvidest on teadlik hingamine ning õpin hobikorras hingamisteraapiat. Need teadmised ja kogemused on minu maailma väga palju avardanud.

5) Mis on sind juhtiv tsitaat või põhimõte, mida oluliseks pead?

"Ükskõik, kas mõtled, et sa suudad või mõtled, et sa ei suuda, mõlemal juhul on sul õigus." Henry Ford

Maarja tiimiliige Hans on teda iseloomustanud nii: 

Maarja on rahulik, detailidele keskenduv ja analüüsiv inimene. Ilmselt täiuslik tarkvaraarendaja profiil. Tal on testijana tugev tehniline taust ja oskab kaaluda probleeme erinevate nurkade alt. Hätta jäädes ei karda ta abi paluda ja tagasihoidlikkusest hoolimata on ta hea suhtleja.”

Berit

Uku tiimiliige Berit

1) Berit, tutvusta ennast ja oma tööd Ukus?

Mina olen Uku brändi- ja kommunikatsioonijuht. Olen võtnud enda südameasjaks Uku hääle, väljanägemise ja selle, et kõik oluline kasutajateni jõuaks.

2) Milline suhe on sinul igapäevaselt raamatupidamise ja ajajuhtimisega?

Olen üle kümne aasta töötanud turunduses. Turundusega käib tihedalt kaasas eelarvete planeerimine, projektijuhtimine, analüüs ja tähtaegades püsimine. Just viimane on üks edu võti ja muutub aina olulisemaks digiajastul, mil meilt oodatakse kiiret reageerimist.

3) Kuidas leidsid tee Uku tiimi?

Usun, et elus juhtuvad kõik asjad põhjusega. Olin avatud uutele väljakutsetele ning mõtlesin enda jaoks läbi millises keskkonnas ma töötada soovin. Võin öelda, et olen õnnega koos, sest töötan täpselt sellises tiimis mille sarnast soovisin. 

4) Kuidas sa oma vaba aega sisustad?

Minu sõbrad ei imesta kui minu riietel või küünarnukil on värviplekk, sest armastan väga maalida, meisterdada ja ise remonti teha. See on minu väljendus- ja maandamisviis ja aeg peas mõtteid korda seada. Naudin muusikat ning olen tegelenud elus ka erinevate tantsustiilidega - neid ise õppides või õpetades. Minus on parajas koguses ka äkilist poolt. Otsin väljakutseid talvel lumelauaga sõites või suvel jetiga kimades. Janunen elamuste järele.

5)  Mis on sind juhtiv tsitaat või põhimõte, mida oluliseks pead?

Hetkel pean oluliseks endale korrutada: “Mina ise olen kõige tähtsam”. Ennekõike tuleb ennast  hoida, säästa ja armastada. 

Beriti tiimiliige Keit on teda iseloomustanud nii:

“Berit on julge ja seltskondlik. Olles vaid paar kuud Ukus töötanud on ta entusiastlikult enda kanda võtnud mitu olulist projekti. Üheskoos teeme suuri tegusid.”

Autori Pilt
Juuli Pihel

Oled valmis
töötama targemalt?

Oleme Sulle igal sammul abiks ja
Uku on 14 päeva tasuta
Illustratsioon naisest, kes istub sülearvuti taga, millel on Uku logo

Kommentaarid

Muud artiklid