Uudised

Uku mai uudiskiri

Avaldatud
6.6.2019
2 min lugemine

Mai on meid kõiki rõõmustanud rohke päikesepaistega ning õnneks on päike (lisaks Uku töölauale) ka täna õues pilve tagant välja tulnud. Päikesest saadud energiaga on Uku kasvatanud endale uusi ja uhkeid sulgi, mida selles uudiskirjas põnevusega saputame. Mõnusat lugemist!

Kasutajalugu: 1Office Group

Kasutajalugu: 1Office Group

Uku loomisest on möödunud umbes poolteist aastat ja meil on hea meel jagada kasutajalugu ühe meie esimese sõbra, 1Officega.

Vestlesime ettevõtte tegevjuhi Grete Jansoniga, et vaadata tagasi möödunud aastale ja jagada parimaid praktikaid Uku kasutusele võtmiseks. Muutustest igapäevatöös loe lähemalt Uku blogist.

Uku kasutusjuhend

Oled juba pikka aega mõelnud Ukut sõpradega jagada, aga ei ole osanud kusagilt peale hakata? Tegime Sinu elu lihtsamaks ja koostasime uutele sõpradele kasutusjuhendi, mille abil on eriliselt mõnus esimesi samme stressivabama elu poole astuda. Jaga kolleegidega Uku kasutusjuhendit

MIS UKU's UUT?

Kliendigrupid

Loo sarnase profiiliga klientidest grupid ja koosta segmendipõhiseid aruandeid raportis. Uku uus võimalus pakub selleks ideaalse lahenduse. Loe kliendigruppide loomisest ja aruannete koostamisest lähemalt Uku blogist.

Kliendi tööplaani eksport

Hea uudis kõikidele Exceli sõpradele! Klientidele loodud tööplaane saab mugavalt nii PDFi kui Excelisse eksportida. Samuti on võimalik PDFi salvestada kliendi märkmeid ja jooksva kuu tööd.

Võimekad lisaväljad​

Uku lisaväljad aitavad tööde staatusel hästi silma peal hoida. Selleks soovitame koostada valikutega lisavälja ja mõelda läbi, millistest ülesannetest soovid paremat ülevaadet omada.

ÜRITUSED

Tasuta veebiseminar: Kliendigrupid

Neljapäeval, 30.05 kell 14:00 (~20min)

Võimalust kliente grupeerida ja grupipõhiselt aruandeid koostada on meie sõbrad pikkisilmi oodanud. Nüüd on see võimalus Ukus olemas ja maikuu veebiseminaril seda funktsionaalsust juba lähemalt tutvustamegi. Kohtumiseni!

Autori Pilt
Uku
getuku.ee

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja

UKU SÜNDMUS - 23 MAI @ 10:00

Ole esimeste seas, kellele saladused avanevad!

Vaata veebiseminari salvestust


Aitäh, oled kirjas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Muud artiklid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.