Uudised

Uku aprilli uudiskiri

Avaldatud
30.4.2019
2 min lugemine

Kätte on jõudnud imeilus kevad ja lisaks tärkavale loodusele on ka Ukus palju uut ja märkamisväärset. Aprilli kuu uudiskirjast leiad peaasjalikult informatsiooni toote uuenduste kohta kuid ka põnevat lugemist TÖRist. Loodan, et lisandunud funktsioonid ja võimalused hõlbustavad Sinu tööd veelgi. Mõnusat lugemist!

Andmed TÖRi sisestatud, mis nendega edasi tehakse?

Kuhu lähevad TÖRi sisestatud andmed? Kas see mõjutab töötajat edaspidi tööturul? Tegime statistikaametile avaliku päringu, vastuseid saad lugeda Uku blogist.

MIS UKUs UUT?

Kliendi monitooring

Ukusse on lisandunud erakordselt kasulik tööriist - monitooring.Kas Sina tead kas kliendiga tehtud kokkulepe töömahu osas peab veel paika? Uku monitooring on parim viis kokkulepete ja reaalse töömahu jälgimiseks. Kliendinimekirjas seadista mugavalt kokkulepped ning tulemusi monitoori raportis.

Monitooringuga tutvumiseks ja akiveerimiseks võta ühendust Uku tiimiga.

Kliendipõhine uute ülesannete lisamine

Uue ülesande sisestamisel valides kliendi, pakub Uku pealkirja sisestades välja ainult selle kliendiga seotud ülesanded. Hüvasti pikad ripploendid!

Ettevõtte salvestatud raportid

Säästa enda ja kolleegide aega ning salvesta tööde jälgimiseks büroopõhised raportid. Järjehoidjate abil on vajalik info kiiresti leitav ning kõigile alati ühtemoodi.Vaata raportite salvestamise juhendit.

Päike Uku töölaual

Olgu väljas nii hall kui tahes, Uku töölaual paistab alati päike! Saades valmis kõikide päevaks planeeritud ülesannetega, hakkabki Uku töölaual päike paistma. Millal Sina viimati päikest nägid?

Mallide lisamisel tegija määramine

Seda, et malle saab massiliselt klientidele lisada teavad nüüdseks juba kõik Uku sõbrad. Kui see võimalus on Sinust mööda läinud, vaata siia. Nüüd on võimalik mallide lisamisel määrata ülesannete tegijaks kliendi vaikimisi kasutaja, mis teeb mallide lisamise erakordselt mugavaks.

ÜRITUSED

Tasuta veebiseminar: Seadistused

Teisipäeval, 30.04 kell 14:00 (~15min)

Lisaks toote uuendustele on Ukusse lisandunud ka uusi seadistusi, millega on võimalik piirata õigusi tavakasutajatele. Seetõttu keskendubki järgmine Uku veebiseminar nii juba olemasolevatele seadistustele kui ka uutele võimalustele.

Märgi endale veebiseminar kalendrisse ja kui aeg käes liitu veebiseminariga alloleva lingi kaudu.

Liitu veebiseminariga

Autori Pilt
Uku
getuku.ee

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja

UKU SÜNDMUS - 23 MAI @ 10:00

Ole esimeste seas, kellele saladused avanevad!

Vaata veebiseminari salvestust


Aitäh, oled kirjas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Muud artiklid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.