Tootest

Tööhaldustarkvara raamatupidajale

Avaldatud
27.5.2020
1 min lugemine

Uku on parim lahendus raamatupidamisbüroodele ja finantsiimidele tööde haldamiseks, aja mõõtmiseks ja ettevõtte efektiivseks juhtimiseks.

Erinevalt teistest tööhaldustarkvaradest nagu näiteks Scoro, on Uku professionaalne valdkonnaspetsiifiline tarkvara, mis on loodud just raamatupidajate vajadusi silmas pidades.

Ettevõtte ja meeskonna vajadustele vastava tarkvara valimine on justkui omaette tööotsing. Ehkki see võib tunduda ainult tehniline otsus, on see palju enamat. Meeskonnatööks sobivaima tarkvara kasutamine avaldab mõju nii ettevõtte produktiivsusele kui ka meeskonna omavahelisele koostööle.Digitaalsete lahenduste funktsionaalsus, kasutajamugavus ning erialaspetsiifiline lähenemine on tegurid, mis mõjutavad edaspidist töövoo sujuvust ja tõhusust. Sellepärast on mõistlik ettevõtte või meeskonna juhina enne uue lahenduse kasutusele võtmist hoolikalt läbi mõelda ootused uuele tarkvarale.Vaata lähemalt Uku võimalusi alternatiivina Scorole siit.

Autori Pilt
Uku
getuku.ee

Proovi Ukut tasuta

Suurenda ettevõtte kasumit 23% võrra tööhaldustarkvaraga Uku
Loome koos reaalsuse, kus meeskond on õnnelik, kliendid hästi teenindatud ja kasum õiglane.
Rain Allikvee / Uku kaasasutaja

UKU SÜNDMUS - 23 MAI @ 10:00

Ole esimeste seas, kellele saladused avanevad!

Vaata veebiseminari salvestust


Aitäh, oled kirjas!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Muud artiklid

Klõpsates nuppu „Nõustun”, nõustute küpsiste salvestamisega teie seadmesse, et parandada saidil navigeerimist, analüüsida saidi kasutamist ja aidata meie turundustegevust. Lisateabe saamiseks vaadake meie kasutus- ja privaatsustingimused.