Veebiseminarid

Veebiseminar - raportid

Veebiseminar - raportid

Jaanuaris suundusime raportite võimaluste maailma ja uurisime, kuidas vajalik informatsioon kiirelt ja tõhusalt kätte saada ja töödelda.

Kas teadsid, et andmeanalüütika kaudu saadav kasu võib tähendada kuni 20% käibe tõusu? Uskumatu, aga tõsi! Pelgalt numbritele otsa vaatamisest siiski ei piisa - on vaja teada mida ja mille jaoks täpselt teed.

Kasutades Ukut tööde planeerimisel, ülesannete täitmisel ja aja mõõtmisel koguneb mõnus ports andmeid mida saad enda kasuks tööle panna.

Muuda ettevõtte digitaalne vara sisukaks informatsiooniks kasutades Uku raportit.

Millist informatsiooni võimekas Uku raport kogutud andmetest välja oskab näidata, milliseid vaateid raportis erinevatel otstarbetel kasutada ja kuidas selle kogu info sealt mugaval kujul alla saaks tõmmata? Vaata videot ja saa teada.

Raporti kasutamisest ja raportite salvestamisest loe lähemalt Uku abi leheltKüsimuste korral kirjuta julgelt support@getuku.com

Oled valmis töötama targemalt?

Uku Standard pakett 30 päeva tasuta
Alusta siit
Uku
getuku.com
12.2.2019
Uku logo

Tööhaldustarkvara Uku tuli välja 2018. aastal, et muuta efektiivsemaks finantstiimide ja raamatupidajate töökorraldus ning võimaldada juhtidel teadlikumalt ettevõtet juhtida.

Copyright © 2021 Artify OÜ