Tootest

Tööhaldustarkvara raamatupidajale

Tööhaldustarkvara raamatupidajale

Uku on parim lahendus raamatupidamisbüroodele ja finantsiimidele tööde haldamiseks, aja mõõtmiseks ja ettevõtte efektiivseks juhtimiseks.

Erinevalt teistest tööhaldustarkvaradest nagu näiteks Scoro, on Uku professionaalne valdkonnaspetsiifiline tarkvara, mis on loodud just raamatupidajate vajadusi silmas pidades.

Ettevõtte ja meeskonna vajadustele vastava tarkvara valimine on justkui omaette tööotsing. Ehkki see võib tunduda ainult tehniline otsus, on see palju enamat. Meeskonnatööks sobivaima tarkvara kasutamine avaldab mõju nii ettevõtte produktiivsusele kui ka meeskonna omavahelisele koostööle.Digitaalsete lahenduste funktsionaalsus, kasutajamugavus ning erialaspetsiifiline lähenemine on tegurid, mis mõjutavad edaspidist töövoo sujuvust ja tõhusust. Sellepärast on mõistlik ettevõtte või meeskonna juhina enne uue lahenduse kasutusele võtmist hoolikalt läbi mõelda ootused uuele tarkvarale.Vaata lähemalt Uku võimalusi alternatiivina Scorole siit.

Oled valmis töötama targemalt?

Uku Standard pakett 30 päeva tasuta
Alusta siit
Uku
getuku.com
27.5.2020
Uku logo

Tööhaldustarkvara Uku tuli välja 2018. aastal, et muuta efektiivsemaks finantstiimide ja raamatupidajate töökorraldus ning võimaldada juhtidel teadlikumalt ettevõtet juhtida.

Copyright © 2021 Artify OÜ