Tootest

Kliendinimekirja eksport Ukust

Kliendinimekirja eksport Ukust

Kliendihaldus Ukus on mugav ja kasutajasõbralik. Kui kliendinimekiri annab hea ülevaate Sinu poolt teenindatavatest klientidest, siis täpsema ülevaate saamiseks tasub nimekiri Excelisse eksportida. Lisaks juriidilisele informatsioonile, sisaldab eksporditav fail ülevaadet kliendile lisatud kasutajatest ja peakasutajast ning kliendile määratud gruppidest. Kliendinimekirja saavad kliendihalduseks eksportida ettevõtte konto omanik, peakasutajad ja kasutajad.

Faili eksportimiseks:

  • liigu peamenüüs vaatesse kliendid
  • vajuta kolmele mummule
  • vali ekspordi kliendid

Kliendinimekirja eksportimisel salvestub Excel fail, mis sisaldab järgmiseid ridu:

Hea teada!

Kliendinimekirja eksportimisel laetakse alla kõik aktiivsed kliendid. Kui sinu poolt teenindavaid kliente on rohkem kui 25 ei ole vajalik esmalt kuvada välja kogu kliendinimekiri.

Allalaetavas failis on kliendid tähestikulises järjekorras (A-Z reegli alusel).Eksporditakse ainult aktiivsed kliendid, mida näitab failis veerg staatus 1.

Kliendinimekirja saavad eksportida kõik ettevõtte konto alla lisatud kasutajad.

Kui sul veel ettevõtte kontot ei ole, saad selle lisada siit. Klientide üle tõstmiseks eraisiku konto alt ettevõtte konto alla võta ühendust meie kasutajatoega - aitame Sind rõõmuga!

Illustratsioon: Icons8

Oled valmis töötama targemalt?

Uku Standard pakett 30 päeva tasuta
Alusta siit
Uku
getuku.com
23.7.2019
Uku logo

Tööhaldustarkvara Uku tuli välja 2018. aastal, et muuta efektiivsemaks finantstiimide ja raamatupidajate töökorraldus ning võimaldada juhtidel teadlikumalt ettevõtet juhtida.

Copyright © 2021 Artify OÜ